Őszintén, már nem várom annyira, hogy eljöjjön a nyár, mint régen. Gyerekként ugyanis ilyenkor hatalmas szabadság szakadt ránk és hónapokon keresztül nem kellett másra gondolnunk, mint a pihenésre. Ez egy olyan áldott állapot, ami szerintem nagyon hiányzik a felnőtt életünkből. Mivel ha most eljön a nyár, az első gondolatom mindig az, hogy milyen rossz lesz majd a panelba bezárva lenni és a nagy melegben dolgozni.
Tovább olvasom mert jó! “A székhelyszolgáltatás is legyen a nyári programok része” »